Hakkımızda

 

‘Ülkemizde tanısı konamamış hiçbir hastalığın bulunmaması’ gayesini hedefleyerek 2007 yılının Ocak ayında faaliyetine başladık

 

Misyonumuz ‘ülkemizdeki sağlık kurumlarının çalışmadıkları fakat gerek duydukları tüm laboratuvar testlerini devamlı yükselen kalite standartlarıyla beraber kendi bünyesinde çalışarak makul fiyatlarla sunmak ve klinik laboratuvar alanında her türlü eğitici faaliyetler içinde bulunmaktır.

 

Vizyonumuz ‘çalışılan test çeşitliliği ve miktarı olarak ülkemizde lider duruma gelmektir.

 

Synlab Laboratuvarı bugün 900’ü aşan test menüsüyle, artan test sayılarıyla, hizmet verdiğimiz kurum, klinisyen ve hastaların artan güven ve memnuniyetleriyle yoluna devam etmektedir.

 

Açıldığımız yıl olan 2007’de çalıştığımız toplam test sayısı 450 bin iken 2008’de bu rakamın 800 bin, 2009’da 1 milyon 250 bin, 2010 'da 1 milyon 500 bin, 2011'de 2 milyon ve 2012'de 2milyon 800 bin milyon olmasını bize duyulan güven ve memnuniyetin bir göstergesi olarak görüyoruz.

 

Bu arada üniversite ve eğitim araştırma hastanelerinde görev yapan meslektaşlarımızın birçok bilimsel çalışmasına da katkıda bulunuyor olmamız yaptığımız işi daha bir anlamlı kılıyor. 2011 Haziran ayında başlayan ve Türk Akreditasyon Kurumu tarafından gerçekleştirilen denetim sonucunda TS EN ISO 15189 Akreditasyon Belgesi alan  ülkemizdeki 3. laboratuvar olmasıyla mutluluk yaşıyoruz. Sürekli artan hizmet içi eğitimlerimizle ve üst düzey uzman kalitemizle yeni teknolojik gelişmeleri de kullanarak belirlediğimiz hedeflere adım adım ilerliyoruz.