Anlaşmalı Olduğumuz Kurumlar

  • Allianz Sigorta

    Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1
    ATAŞEHİR - İSTANBUL

* Allianz Sigorta'nın güvenilir ve avantajlı sigorta hizmetleri; Laboratuvarımız'ın kaliteli,güvenilir ve hızlı alt yapısıyla birleşerek sizlere verilen laboratuvar hizmetlerini bir üst düzeye taşımayı amaçlamak üzere bir araya gelmiştir. Sizlere sunulan hizmetler ve olanaklar hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen laboratuvarımıza danışınız.

 

Kamu Kurumları ve Özel Kuruluşlar

  • Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası

TÜRKİYE CUMHURİYET MERKEZ BANKASI

İdare Merkezi

İstiklal Cad. 10 Ulus

06100 Ankara


* Ülkemizin büyük kamu kuruluşlarından biri olan Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası bünyesindeki çalışan kamu personelinin laboratuvar hizmetlerinin güvenilir, hızlı ve kaliteli bir şekilde sağlanabilmesi Laboratuvarımızın kalite ilkeleri içeresinde sunulmaktadır. Lütfen sunulan hizmetler ve çalışılan diğer testler hakkında daha fazla bilgi almak için laboratuvarımıza danışınız.

 

  • Türk Telekom A.Ş.

Türk Telekomünikasyon A.Ş.

Turgut Özal Bulvarı 06103

Aydınlıkevler ANKARA

 


* Ülkemizin büyük kuruluşlarından biri olan TürkiyeTelekominikasyon A.Ş. bünyesindeki çalışan personelinin laboratuvar hizmetlerinin güvenilir, hızlı ve kaliteli bir şekilde sağlanabilmesi Laboratuvarımızın kalite ilkeleri içeresinde sunulmaktadır. Lütfen sunulan hizmetler ve çalışılan diğer testler hakkında daha fazla bilgi almak için laboratuvarımıza danışınız.