ICP-MS cihazımızda meydana gelen arıza hakkında...

"Sayın İlgili,

ICP-MS cihazımızda meydana gelen arıza sebebiyle Çinko serum ve eritrosit içi; Bakır serum ve eritrosit içi, testleri haricindeki Eser Element testlerinin (selenyum, iyot, kurşun, bakır idrar, civa, vb...) sonuçlanma sürelerinde gecikme yaşanacaktır. Cihaz arızasının giderilmesiyle beraber testleri çalışmaya başlayacağız. 25.09.2018 tarihine kadar gelmiş olan hastalarımızın sonuçları 01.10.2018 tarihine kadar çıkmış olacaktır. 26.09.2018 tarihinden itibarende normal sonuç verme sürecimiz işleyecektir. Yaşanan aksaklık sebebiyle sizlerden özür dileriz.

Bilginize."

Malzeme Sevkiyatı Hakkında


Sayın Yetkili;Synlab olarak sizlere daha iyi hizmet verilebilmesi için malzeme istemlerinizin mail yoluyla yapılması gerekmektedir.Malzeme istemlerinizi en geç saat 12.00’ye kadar bildirmeniz durumunda malzemeleriniz aynı gün kargoya verilir. Saat 12.00’dan sonra verilen malzeme talepleri bir sonraki güne kalacaktır. 

02.07.2018 tarihinden itibaren mail harici telefon ya da başka bir şekilde yapılan malzeme istemleri değerlendirilmeye alınmayacak ve malzeme gönderimi yapılmayacaktır. Firmamız tarafından kurumunuza sağlanacak malzemelerin stok durumlarının ve malzeme taleplerinizin bu doğrultuda değerlendirilmesini rica eder, göstereceğiniz anlayış ve hassasiyet için şimdiden teşekkür ederiz.Malzeme taleplerinizi aşağıda belirtilen mail adresine bildiriniz.


lojistik@synlab.com.trSaygılarımızla,